Косметологічні послуги розвиваються разом з їх зростаючим попитом. Тому багато хто цікавиться, як відкрити кабінет лазерної епіляції, чи вигідно це робити і скільки це коштує. При грамотному підході це економічно виправдане рішення, яке дозволяє отримувати стабільний прибуток цілий рік. Процедура розрахована на людей з різним рівнем доходу, а їхнє бажання бути красивими не залежить ні від чого. Вкладений стартовий капітал може повернутися лише через 3 роки, а далі бізнес працюватиме у плюс.
Перше, що необхідно зробити, — скласти бізнес план. Орієнтовний чи детальний — залежить від того, на власні чи залучені гроші відкриваєтеся. Статті витрат:
Спочатку власник салону зможе виконувати обов'язки адміністратора і фахівця, а напарницю доведеться наймати.
Щоб відкрити кабінет лазерної епіляції в Україні, необхідно обрати організаційно-правову форму ведення підприємницької діяльності:
ФОП підійде тим, хто має досвід у цій сфері щонайменше 1 рік. Для ТОВ буде потрібно директор з навичками роботи не менше 4 років та медосвітою. Оформити онлайн можна через Дію або на сайті Міністерства юстиції України, а також офлайн реєстратору ЦНАП.
Відкрити студію лазерної епіляції в квартирі погана ідея. Це має бути спеціально обладнане приміщення, яке відповідає санітарним нормам та вимогам пожежної інспекції. Обов'язкові критерії:
Розташування в місці з гарною прохідністю є дуже важливим критерієм вибору локації для відкриття салону. Варто зробити якісний дизайнерський ремонт у косметологічному стилі. Головна вимога до оформлення - світлі кольори, що нагадують гостям, що тут проводяться медичні послуги. Яскравих відтінків краще уникати.
Перед тим, як відкрити кабінет епіляції лазером, потрібно оснастити його професійною сертифікованою апаратурою, дозволеною до використання в Україні. Новинкою зараз вважається гібридний вид апаратів 3D, що поєднує в собі безпеку, мінімальну кількість протипоказань та усунення волосків усіх типів та відтінків, включаючи пушкові. Це ультрасучасна розробка з перевагами трьох типів лазерів: Діодного, Неодимового та Александритового.
Апарат випромінює світлову енергію у вигляді коротких імпульсів. У лазерному промені поєднуються 3 довжини хвиль: 1065, 808 та 750 нм. Видалення волосків проходить без болю та дискомфорту, сапфірова насадка розслаблює та дарує відчуття прохолоди. Після обробки трихвильовим пристроєм на шкірі немає подразнень, лущення, опіків та висипів. Крім того, у неї дуже мало протипоказань. Дізнатися більше про гібридну технологію лазерної епіляції можна на сайті салону epilaser.com.ua.
У кабінеті майстри працюють за змінами, тому їх має бути щонайменше двоє. Одним може бути сам власник точки. Оплата - фіксована або комбінована (за вихід плюс відсотки). Що вигідніше залежить від прибутковості. На етапі відкриття є сенс встановити лише відсоток. У міру збільшення клієнтського потоку вигідніше перевести косметологів на фіксовану зарплату.
На прибиранні не можна економити, оскільки чистоту слід підтримувати протягом дня. Адже скарги від незадоволених гостей швидко зіпсують репутацію.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.