Головна Сервіси для юристів Закони Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності Стаття 4. Порядок накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності

Стаття 4. Порядок накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності

Попередня

4/5

Наступна

1. Порядок накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності визначається Кабінетом Міністрів України.

2. Постанови про накладення штрафів за правопорушення у сфері містобудівної діяльності, винесені посадовими особами, визначеними у частині другій статті 3 цього Закону, є виконавчими документами і підлягають виконанню в установленому законом порядку.

{Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 320-VIII від 09.04.2015 }

3. Штраф підлягає сплаті у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення або надіслання постанови.

Копія завіреного банком платіжного документа, що засвідчує факт сплати суми штрафу в повному обсязі, надсилається органу, яким накладено штраф (крім випадків сплати штрафу за допомогою Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва).

{Абзац другий частини третьої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5459-VI від 16.10.2012 , № 320-VIII від 09.04.2015 , № 199-IX від 17.10.2019 }

У разі несплати штрафу в зазначений строк другий примірник постанови надсилається органу державної виконавчої служби для виконання постанови в примусовому порядку.

Не підлягає виконанню постанова, яку не було звернуто до виконання протягом двох років з дня винесення.

Попередня

4/5

Наступна

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст