Стаття 12. Регулювання генетично-інженерної діяльності в установах, організаціях та на підприємствах

Попередня

20/31

Наступна

{Частину першу статті 12 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Частину другу статті 12 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Частину третю статті 12 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

Підприємства, установи та організації, які здійснюють генетично-інженерну діяльність (далі - установи), створюють при установі Комісію з біологічної та генетичної безпеки проведення генетично-інженерних робіт (далі - Комісія). Завданням Комісії є проведення попередньої оцінки ризику при плануванні та підготовці генетично-інженерних робіт.

Типове Положення про Комісію з біологічної та генетичної безпеки проведення генетично-інженерних робіт затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти і науки.

{Частина п'ята статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

У випадках, коли генетично-інженерна діяльність здійснюється фізичними особами або чисельний склад установи не дозволяє сформувати Комісію при установі, то такі особи або установи прикріплюються до однієї з існуючих комісій за позгодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти і науки.

{Частина шоста статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Попередня

20/31

Наступна

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст