Головна Блог Аналітична стаття Legal Tech Чат-бот 7ААС: що це таке і як ним користуватися

Чат-бот 7ААС: що це таке і як ним користуватися

28.11.2019
Автор:
Переглядів : 4781

Бот – це програма, яка в автоматичному або створеному користувачем режимі виконує ряд дій через інтерфейси, які використовують люди.

Слово «бот» – калька з англійського bot, скорочення від robot – автоматичного пристрою, що виконує механічні операції згідно з алгоритмом. Сьогодні під ботом мається на увазі віртуальна програма, яка виконує одноманітні повторювані дії в інтернеті. Вона вміє робити це з високою швидкістю, чим перевершує живу людину.

Боти в Telegram – це спеціальні акаунти, створені для того, щоб автоматично обробляти й відправляти повідомлення. Користувачі можуть взаємодіяти з ботами за допомогою повідомлень, що відправляються через звичайні або групові чати.

Чим бот відрізняється від звичайного акаунта?

У роботів немає статусів «онлайн» і «був у мережі», замість цього відображається напис «бот». Для ботів виділено обмежене місце на серверах: усі повідомлення видаляються впродовж певного терміну після обробки.

Боти не можуть самі починати спілкування з користувачем. Користувач повинен або додати робота в групу, або першим почати з ним діалог.

Наскільки "розумний" чат-бот?

Процес спілкування з віртуальним помічником побудований на основі чіткої логіки і заданого алгоритму, який прописаний у вигляді коду.

Legal Tech: История YouControl — как построить IT-бизнес на госданных

Можна виділити два типи чат-ботів:

  • обмежені (такий віртуальний помічник відповідає лише на обмежену кількість фраз і тільки в тому випадку, якщо запит користувача точно збігається із запитом, прописаним в алгоритмі);
  • ті, що навчаються ( у цьому випадку йдеться про складну систему на базі самонавчальної нейронної мережі (з поправками людини); такий робот може сприймати розмову за контекстом).

Чат-бот 7ААС

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст