Головна Блог Новини Бажання зберегти обличчя путіну є хворобою в Європі, яку вилікує жорстока історія – міністр Кулеба

Бажання зберегти обличчя путіну є хворобою в Європі, яку вилікує жорстока історія – міністр Кулеба

20.05.2022
Переглядів : 1511

Бажання зберегти обличчя президентові рф путіну – це велика хвороба в Європі, яку вилікує лише жорстока історія.

Згадайте новину: Росія за всіма ознаками готується до довготривалої війни – міністр оборони Резніков

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

Кулеба зауважив, що деякі політики та експерти країн Євросоюзу та інших держав почали хвилюватися через програш путіна, мовляв, не можна допустити приниження росії.

«Якщо брати не тих, хто відпрацьовує російські контракти, а тих людей, які щиро вірять у такі ідеї, у них класичний синдром залежності від росії», - наголосив він.

Вспомните новость: Что содержит в себе закон о ленд-лизе подписанный президентом Байденом

На думку глави МЗС, навіть якщо росія почне різати їхніх співгромадян на вулицях, вони все одно говоритимуть, що треба допомогти росії зберегти обличчя.

«Це велика хвороба, вона дуже тяжка. В Європі цілі прошарки серед інтелігенції хворі на цю хворобу, і вилікує їх від цього лише жорстока історія», - сказав Кулеба.

"Ми, український народ і українська влада, самі визначатимемо параметри своєї перемоги… Україна визначатиме що, де і коли закінчиться. Це наша земля. Ми воюємо, але ми також готові до переговорів. Ми вдячні партнерам за всю їхню допомогу, але не в одного партнера немає ні морального, ні політичного права ламати нас, примушуючи до будь-яких поступок", - сказав Кулеба в ефірі національного телемарафону у четвер.

Вспомните новость: Эрдоган обещает блокировать членство Швеции и Финляндии в НАТО, пока те не выдадут "террористов"

13 травня Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не готова і не буде "зберігати обличчя путіну" і йти на якісь поступки щодо свого суверенітету, аби закінчити війну.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст