Головна Блог Аналітична стаття Статті «10 найбагатших юристів (адвокатів) світу»

«10 найбагатших юристів (адвокатів) світу»

05.06.2016
Переглядів : 5940

Сьогодні поговоримо про найбагатших юристів та адвокатів у світі, на чому і як вони заробили свої статки.

Зрозуміло, що юриспруденція не найгірша професія, яка дозволяє справжньому професіоналу добре заробити та безбідно жити.

Але є дійсно майстри своєї справи, які юридичною практикою заробляють цілі багатомільйонні капітали. Ось десятка найбагатших представників цієї професії.

1. Джо Джемеіл, $1,5 млрд. Єдиний мільярдер серед практикуючих юристів, техасець ліванського походження заробив левову частку своїх статків у справі “Pennzoil vs Texaco” у найбільшому цивільному спорі в історії США за сумою призначеною судом компенсацією ($10 млрд).

Гонорар самого адвоката склав $335 млн. Джемеіл відомий своєю буйною вдачею, любов’ю до спиртного і ненормативною лексикою.

Згадайте новину: Названо найбагатшого жителя України у 2015 році

2. Уільям Лерак, $900 млн. Адвокат родом з Огайо зробив кар’єру на колективних позовах до великих корпорацій. Найбільш відомою його справою стала тяжба інвесторів з енергетичною компанією Enron, викритою в застосуванні незаконних схем по прихованню збитків.

Тоді Лерак зміг добитися компенсації у розмірі $7,12 млрд. В 2007 році проти нього була відкрита кримінальна справа за звинуваченням у перешкоді відправленню правосуддю і дачі заздалегідь неправдивих свідчень. Лерак був засуджений до двох років в’язниці і великого штрафу. Після цієї справи він втратив адвокатську ліцензію в Каліфорнії, де практикував.

3. Біл Ньюком, $850 млн. Випускник Стэнфорда, Ньюком був одним з перших співробітників компанії Microsoft Біла Гейтса і очолював її юридичний департамент впродовж 25 років.

Згадайте новину: Мільярд за півгодини: скільки Цукерберг заргобляє запівгодини

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст