Главная Блог Новости З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів

З 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів

04.01.2020
Автор:
Просмотров : 6251

Нагадуємо, що 1 січня 2020 року діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів.

Оновлені реквізити рахунків для зарахування судового збору та інших рахунків для зарахування надходжень до бюджетів при розгляді справ у судах, що почали діяти з 1 січня 2020 року, Ви можете знайти на офіційних веб-сайтах судів в розділі «Громадянам», рубрика «Судовий збір».

Нагадаємо, що відповідно до статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 січня 2020 року встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розмірі 2102 грн 00 коп.

Користуйтеся консультацією: Судовий збір – всі ставки в 2020 року: рахувати не потрібно – розраховано за Вас!

Для полегшення процесу розрахунку судового збору на веб-порталі «Судова влада України» та на офіційних веб-сайтах судів, існує калькулятор судового збору https://court.gov.ua/affairs/sudytax/. Щоб скористатись ним, зайдіть на веб-портал «Судова влада України» або ж на офіційний веб-сайт потрібного вам суду, потім знайдіть розділи «Судовий збір» – «Онлайн оплата судового збору». Далі на екрані з’являється онлайн-таблиця ставок судового збору. Для того, щоб розрахувати суму збору, необхідно вибрати відповідний вам варіант з таблиці (наприклад, за поданням до суду позовної заяви майнового характеру). Після цього з’явиться віконце з пропозицією ввести суму позову для розрахунку відповідної суми судового збору. Для формування онлайн-квитанції треба ввести такі відомості: ПІБ, адресу, ідентифікаційний номер платника податків і дату платежу. Платіжні реквізити і необхідна сума для перерахування судового збору будуть сформовані автоматично.

Також звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2020 року діятимуть нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів за стандартом IBAN. Застосування IBAN стає обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Довідково:

Стандартна система банківського рахунку – це необхідний елемент ефективного банківського середовища кожної держави, що сприяє ефективному обробленню розрахунків. У країнах Європейського Союзу – це IBAN.

Кожна держава самостійно встановлює структуру номера рахунку IBAN, слідуючи вимогам стандарту ISO 13616.

Формування банками України номера банківського рахунку відбуватиметься відповідно до Національного стандарту України “Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. (IBAN Registry:2009, NEQ) ДСТУ-Н 7167:2010”, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 454.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст