Ні для кого вже не є секретом, що з 01 червня 2017 року українці отримали можливість подорожувати до Республіки Туреччина виключно із ID-карткою (новою формою паспорту громадянина України).
Не залишилися осторонь і ми, а тому вирішили на собі перевірити чи складно отримати таку бажану ID-картку.
Відразу зазначимо, що дана стаття не є єдиним правильним алгоритмом дій по отриманню ID-картки та ми не закликаємо вас робити так само, як було зроблено нами. Проте, наші дії привели до бажаного результату.
Оскільки, результат був досягнутий за мінімальні кошти та у найпростіший спосіб, то ми радимо все ж таки дослухатися до наших порад.
Користуйтесь консультацією: Все про біометричні документи в Україні
Головна порада - не стійте у багаточасових кілометрових чергах.
Сьогодні в Україні функціонують Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які є своєрідними посередниками між людьми та органами Державної міграційної служби України.
Через такий ЦНАП одного із районів міста ми вирішили подати документи на отримання ID-картки. Приїхавши к самому відкриттю ЦНАП о 09:00 годині ми побачили величезну чергу, яка у більшості своїй складалася із людей, що бажають подати документи на отримання закордонного паспорту нового зразка та/або ID-картки.
Консультантом було повідомлено, що в ЦНАП такі документи одночасно приймають лише два спеціаліста, прийом однією людини займає близько 25-30 хвилин. Тож, в цей день ЦНАП не зміг би прийняти всіх тих осіб, які вже з’явилися до його відкриття.
І тут ми знайшли вихід, яким радимо скористатися всім (до речі, працівники ЦНАПів також просять це робити) – онлайн реєстрація на прийом до ЦНАП.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.