Главная Блог Консультации от юристов Стягнення Приватбанком кредитного боргу є незаконним, якщо Вас обікрали інтернет-шахраї

Стягнення Приватбанком кредитного боргу є незаконним, якщо Вас обікрали інтернет-шахраї

15.01.2018
Просмотров : 9251

Останнім часом в соцмережах ми постійно спостерігаємо як кібер-шахраї вигадують все нові методи крадіжки грошей наших громадян через мережу інтернет.

Так, знаючи фінансовий номер людини в інтернет-банкінгу Приват24 вони викрадають всі кошти та ще й отримують товари в кредит.

Зараз з цією проблемою банки боряться, вводячи додаткові вимоги для входу в інтернет-банкінг, але не зважаючи на це, й на даний час залишилося чимало людей які потерпіли від рук інтернет-шахраїв.

Як працює схема?

Шахраї дізнаються номер телефону, який людина вказала в Приват24. Поповнюють їй рахунок або декілька разів телефонують. Потім ідуть до оператора і заявляють, що втратили свою Сім-карту (паспорт там не вимагають). Називають останнє поповнення рахунку або номери телефону, з яких вони самі ж телефонували.

І все Ваша сім-карта вже у них. У Вас на телефоні з’явиться «Нет сети». А шахраї вже знімають кошти через Приват24, отримують кредити та оплату частинами.

Через деякий час людина розуміє, що її обікрали. Але після звернення до банку, його працівники запевняють що все буде добре – напишіть заяву, а ми розберемося або відразу говорять: «вина Ваша, тому й борг платити Вам».

Потім зі сторони банку триває тиша. А вже через два роки на Вашу адресу приходить позов про стягнення пені, надмірних відсотків та інших штрафних санкцій.

Як свідчить судова практика у таких справах, - якщо людина захищається самостійно або взагалі не йде до суду – банк перемагає.

Але, отримавши позов від банку, не потрібно опускати руки. Коли Вас обікрали шахраї, відразу зверніться до адвоката, який вже має позитивну практику у таких справах. Досвідчений юрист допоможе Вам зібрати докази того, що даний кредит отриманий не Вами.

Такими доказами стануть документи, що підтверджують: факт перебування у іншому місті, перевипуск сім-карти мобільного оператора, звернення до правоохоронних органів та банку про факт шахрайства.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст