В Україні починається економічне зростання. І воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи, які підтримуватимуться не тільки урядом, а й парламентом. Йдеться про чотири головні реформи.
Згадайте новину: Інвест-банкір: Українські олігархи дуже сильно "здулися"
Про це заявив представник президента України в Кабінеті міністрів Лешек Бальцерович.
"У першу чергу, потрібно зміцнити фінансову стабільність. Це дуже важливо для людей. Дуже погано, коли є фіскальна криза. Потрібно багато зробити для того, щоб Держбюджет не змінювався по 50 разів на рік", - наголосив він і додав, що НБУ зробив велику роботу з очищення банківського сектора і з монетарної політики.
Згадайте новину:Боротьба з "откатами". Зарплата керівників державних підприємств України буде починатися з 400 тисяч грн.
Друга реформа стосується зміцнення економічного зростання. "Це деолігархізація і позбавлення від будь-яких монополій. Я проти монополій, потрібна конкуренція. Також Україні потрібна комплексна дерегуляція. Вкрай важливий розвиток малого і середнього бізнесу. Це прискорить розвиток конкуренції, а співпраця з ЄС у цьому допоможе", - зазначив Бальцерович.
Третьою реформою польський реформатор назвав зміцнення законного держави. "Головне - боротьба з корупцією, яка передбачає реформу прокуратури і судів. Четверта сфера - розбудова держави. Децентралізацію потрібно проводити і далі", - резюмував Лешек Бальцерович.
«Починається економічне зростання, і воно буде тривати, якщо будуть продовжуватися реформи і якщо буде підтримка не тільки в уряді, але перш за все в парламенті», – заявив він.
Також він зазначив, що Україні вдалося уникнути бюджетної катастрофи.
«Завдяки політиці уряду і влади ви уникли катастрофи по бюджету. Вам загрожувала катастрофа по бюджету через вихідні установки. Я пам’ятаю, дефіцит був 10% валового продукту, він знизився на 3%. Звичайно, робота не закінчена, але ви подивіться на цю різницю », – сказав Бальцерович.
Він також зазначив, що Україна вже не залежить від імпорту газу від «Газпрому».
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.