Стаття 8. Реєстр Дія Сіті

Предыдущая

8/33

Следующая

1. Реєстр Дія Сіті є відкритим і оприлюднюється на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет, крім відомостей, передбачених пунктами 2 і 3 частини третьої цієї статті.

Ведення реєстру Дія Сіті здійснюється державною мовою з використанням програмного забезпечення, що забезпечує його сумісність і взаємодію з іншими інформаційними системами та мережами, що становлять інформаційний ресурс держави.

Реєстр Дія Сіті та його програмне забезпечення є об’єктом права державної власності.

Порядок формування та ведення реєстру Дія Сіті встановлюється Кабінетом Міністрів України.

2. Доступ до реєстру Дія Сіті є безкоштовним.

3. До реєстру Дія Сіті вносяться такі відомості:

1) найменування резидента Дія Сіті та його ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі;

2) інформація про посадових осіб резидента Дія Сіті, а саме керівника, членів виконавчого органу, членів інших органів (якщо утворені згідно із статутом), та про головного бухгалтера або іншу особу, яка здійснює ведення бухгалтерського обліку резидента Дія Сіті (якщо такі функції виконуються іншою особою, а не особисто керівником);

3) адреса електронної пошти та контактний номер телефону резидента Дія Сіті;

4) дата набуття юридичною особою статусу резидента Дія Сіті;

5) відомості про всі рішення уповноваженого органу, прийняті стосовно резидента Дія Сіті (номер, дата, назва рішення, посилання на рішення, розміщені на офіційному веб-сайті уповноваженого органу в мережі Інтернет);

6) відомості про дату та підставу втрати юридичною особою статусу резидента Дія Сіті;

7) інформація щодо набуття юридичною особою статусу резидента Дія Сіті відповідно до частини третьої статті 5 цього Закону;

8) відомості про відповідність резидента Дія Сіті вимозі, встановленій пунктом 3 частини третьої статті 5 цього Закону у календарному році, в якому юридична особа набула статус резидента Дія Сіті, та у календарному році, який слідує за таким роком (у разі набуття юридичною особою статусу резидента Дія Сіті відповідно до частини третьої статті 5 цього Закону).

4. Резидент Дія Сіті зобов’язаний повідомити уповноважений орган про зміни у відомостях, передбачених пунктами 1-3 частини третьої цієї статті, протягом п’яти робочих днів з дня настання таких змін.

5. Уповноважений орган забезпечує внесення відомостей до реєстру Дія Сіті протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення або надходження нових відомостей про резидента Дія Сіті, якщо інше не передбачено цим Законом.

6. Уповноважений орган є відповідальним за збереження, коректне внесення та оброблення даних, внесених до реєстру Дія Сіті.

Предыдущая

8/33

Следующая

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст