Імпортні і транзитні вантажі з об’єктами регулювання повинні відповідати таким вимогам:
бути вільними від карантинних організмів;
супроводжуватися оригіналом фітосанітарного сертифіката або фітосанітарного сертифіката на реекспорт;
{Абзац третій частини першої статті 36 в редакції Закону № 2246-IX від 12.05.2022 }
{Абзац четвертий частини першої статті 36 виключено на підставі Закону № 867-VIII від 08.12.2015 }
не походити з об’єкта або зони виробництва чи переміщуватися через зону, на яку поширюється карантинний режим, що підтверджується іноземною національною організацією захисту рослин країни - експортера або транзиту.
У разі якщо імпортний або транзитний вантаж з об’єктами регулювання був доставлений або зберігався, перепаковувався чи розділявся в іншій країні, крім оригіналу фітосанітарного сертифіката на реекспорт він супроводжується оригіналом міжнародного фітосанітарного сертифіката з країни походження або його завіреної копії.
Якщо імпортний або транзитний вантаж з об’єктами регулювання був імпортований у кілька країн та у зв’язку з цим було видано кілька фітосанітарних сертифікатів на реекспорт, такі вантажі, крім оригіналу або завіреної копії фітосанітарного сертифіката, виданого в країні походження, повинні супроводжуватися оригіналом фітосанітарного сертифіката на реекспорт.
Якщо на відміну від країни призначення країна реекспорту не вимагає фітосанітарного сертифіката країни походження на відповідний вантаж, то він супроводжується оригіналом фітосанітарного сертифіката на реекспорт.
Дозволяється імпорт без фітосанітарного сертифіката у поштових відправленнях, ручній поклажі та багажі пасажирів, членів екіпажів морських, річкових та повітряних суден, транспортних засобів свіжих або сушених фруктів та овочів (крім картоплі) у кількості, що не перевищує двох кілограмів кожного виду.
{Статтю 36 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }
Дозволені до ввезення без переміщення за межі транспортних засобів об’єкти регулювання для продовольчих цілей членів екіпажів морських, річкових та повітряних суден, автомобільних та залізничних засобів.
{Статтю 36 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }
Фітосанітарні процедури до об’єктів регулювання при ввезенні в Україну, включаючи методи інспектування та відбору зразків, здійснюються відповідно до порядку ввезення об’єктів регулювання в Україну.
{Статтю 36 доповнено частиною сьомою згідно із Законом № 2501-VIII від 10.07.2018 }
Оригінали фітосанітарного сертифіката та фітосанітарного сертифіката на реекспорт, видані державою-імпортером, визнаються в Україні у паперовій та електронній формах.
{Статтю 36 доповнено частиною восьмою згідно із Законом № 2246-IX від 12.05.2022 }
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.