Президент України Володимир Зеленський 29 червня ввів у дію положення про реєстр олігархів, яке цього ж дня затвердила Рада національної безпеки і оборони.
Про це йдеться на сайті президента.
Положення, зокрема, визначає порядок формування і ведення реєстру олігархів. Документ існуватиме в електронній формі. Туди не вноситимуть відомості, що містять державну таємницю та службову інформацію.
Крім того, відомості про олігархів, які вноситимуть до реєстру, не можуть бути визнані конфіденційними: вони перебуватимуть у вільному та безкоштовному доступі.
Водночас до електронних кабінетів олігархів матимуть доступ не лише самі олігархи, але й, зокрема, президент України, секретар та члени Ради національної безпеки і оборони України.
Згадайте новину: «Олігархи» мали достатньо часу , аби позбутися цього статусу, втім, не скористалися ним, як цього вимагає закон – міністр юстиції Малюська
Що передбачає закон про олігархів
Президент України Володимир Зеленський підписав його на початку листопада. Він передбачає, що олігархами в Україні вважатимуться громадяни, які одночасно відповідатимуть щонайменше трьом із таких ознак:
Згадайте новину: Закон про олігархів прийняли. Але далі буде дуже непросто - міністр Малюська
Якщо ж людину визнають олігархом, на неї накладатимуть такі обмеження:
Олігархи також повинні подавати декларацію, як це роблять чиновники. Включати людей до реєстру та виключати їх із нього буде Рада національної безпеки та оборони.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.