Главная Блог Аналитические статьи Статьи Працювати під тиском. Що загрожує законникам у зв’язку зі здійсненням правосуддя?

Працювати під тиском. Що загрожує законникам у зв’язку зі здійсненням правосуддя?

20.10.2016
Автор:
Просмотров : 1953

Одеський апеляційний господарський суд на виконання спільного рішення голів апеляційних і касаційних судів кожної юрисдикції проаналізував факти тиску на суддів та втручання в діяльність судів. Установлено, що випадки тиску на суддів стали звичайним явищем, більше того, набули загрозливих для існування демократичної держави масштабів.

Шкода для здоров’я

Під час розгляду суддею Господарського суду Одеської області справи, пов’язаної з визнанням недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно, договору про поділ нерухомого майна та визнання права власності на будівлі та приміщення сталися такі події:

  • здійснено напад на головуючого суддю у справі та завдано йому тілесних ушкоджень;

  • заблоковано входи до будівлі суду;

  • металевим ланцюгом за допомогою замка до огорожі прикуто сміттєвий бак з ганебним написом стосовно судді, в провадженні якого перебувала справа;

  • вибито скло центральних вхідних дверей суду;

  • заблоковано рух автотранспорту вулицею, на якій розміщується суд;

  • від невідомих осіб неодноразово надходили повідомлення про наявність вибухових пристроїв у приміщенні суду.

Згадайте новину: Суддя Гольник розповіла в парламенті про тиск із боку голови суду Струкова. Результат – ще більший тиск

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст