Сучасна молодь, народжена в 80-90 гг. вже сьогодні усвідомлює, що, розраховуючи на державу, старіти доведеться без пенсії. І проблема тут не стільки в економічній кризі, скільки у простій арифметиці демографії.
Як складеться доля майбутніх пенсіонерів, який шлях обрати, щоб забезпечити собі безбідну старість? У цьому питанні нам допомагали розібратися експерти:
Микола Шамбір – заступник голови Пенсійного фонду України;
Олександр Ткач – експерт по недержавним пенсійним фондам;
Лідія Шапошникова – консультант ІСК Груп з пенсійного страхування.
Реалії Пенсійного фонду України
Зараз всі знають, що Пенсійний фонд України – банкрут. І не тому, що з нього крадуть гроші, як вважаэ більшість (пенсійний фонд – самий не корумпований орган, запевняє консультант ІСК Груп Лідія Шапошникова), а тому що пенсійний фонд поповнюється податками, які сплачують працюючі.
На жаль, працюючого населення в нашій країні з кожним роком стає все менше і менше, тому люди, які були народжені в 80-90 рр., можуть залишитися взагалі без пенсій!
Згадайте новину: Пенсія менше 10 000 грн? З 1 липня податки не платиш!
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.