Головна Блог Новини Юрій Бутусов. Вперше у світовій історії потоплено у бою ракетний крейсер ( І це зробили українці - ред.)

Юрій Бутусов. Вперше у світовій історії потоплено у бою ракетний крейсер ( І це зробили українці - ред.)

15.04.2022
Переглядів : 5682

Вперше в світовій історії потоплено у бою ракетний крейсер. Вперше у бою знищено найбільший флагманський корабель флоту РФ. Вперше бойовий корабель знищено ударом протикорабельної ракети, повністю виробленої в Україні.

Без всяких перебільшень - історична сенсаційна перемога України над російським флотом.

Згадайте новину: Браво! Українські ракети «Нептун» вразили флагманський крейсер «Москва»!

За даними Цензор.НЕТ, Україна за всі роки витратила на програму розробки та виробництва ПКР "Нептун" приблизно 93 мільйони доларів. Тепер залпом "Нептуна" знищено ракетний флагман Чорноморського флоту, на якому тримає свій штаб та свій прапор командувач ЧФ РФ, крейсер вартістю до 1 мільярда доларів.

14 квітня міністерство оборони РФ визнало, що ракетний крейсер "Москва", флагманський корабель Чорноморського флоту, найбільший бойовий корабель на Чорному морі, потонув внаслідок "вибуху боєкомплекту" та "пожежі, причини якої з'ясовуються". Екіпаж крейсера ніби-то вдалось врятувати, але детальної інформації про втрати МО РФ як завжди не оприлюднило. Штатний екіпаж становить понад 510 осіб.

Українське командування та держпідприємство КБ "Луч" оголосили, що російський крейсер було уражено двома новітніми протикорабельними ракетами "Нептун".

Джерела Цензор.НЕТ кажуть, що "Москва" була знищена пусками двох протикорабельних ракет "Нептун", які були здійснені з Одеської області з відстані приблизно в 130 км по російському ракетному крейсеру, який перебував у районі острова Зміїний. Саме тут з борту "Москви" здійснювалось керівництво морською блокадою узбережжя України російським флотом.

Крейсер" Москва" добре захищений від ракетної атаки, такі кораблі - одна з найскладніших цілей, саме через сильну ешелоновану оборону від атак з повітря. Ракетний комплекс крейсера на базі С-300 має боєкомплект з 68 ракет. Також крейсер прикритий зенітно-ракетними та зенітно-артилерійськими комплексами для ураження протикорабельних ракет з малої відстані. Крейсер оснащений системами радіоелектронної боротьби та протидії, системами постановки перешкод.

Проте пошукові радари двох "Нептунів" самостійно захопили ціль, система управління виокремила серед великих хвиль та перешкод справжній крейсер, і вони завдали смертельного удару.

Тобто активна система наведення разом з алгоритмами селекції цілі серед перешкод дозволили ракетам самостійно навестись та визначити собі точки удару.

Тобто українські інженери КБ "Луч" розробили свою унікальну технологію і поставили нашу державу серед 10 інших країн світу, які здатні виробляти свої власні протикорабельні ракети для ураження особливо захищених цілей.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст