Всі операції та стандарти роботи визначаються Законом України «Про ломбарди та ломбардну діяльність». Декілька моментів потребують більш детального розгляду, щоб впевнитися у надійності співпраці з установою, яка має високий рейтинг в своєму сегменті надання послуг.
Що треба знати про поняття договору стосовно операцій по зберіганню цінностей в ломбардах
В першу чергу слід розуміти, що ви звертаєтеся до небанківського надавача послуг подібного формату, головним видом роботи яких є надання коштів в позику. Всі можливі операції відбуваються виключно на умовах застави майна, яке надавач послуг зберігає у себе на основі вимог Положення НБУ від 24.12.2021 №153 про ліцензування та реєстрацію подібних установ та ведення ними комерційної діяльності, пов’язаної тільки з основним родом діяльності.
Звернення до ломбарду «Кредитка» – це гарантія вирішення нагальних фінансових проблем за допомогою відповідальної та надійної установи, яка керується в своїй повсякденній діяльності рекомендаціями та положеннями Всеукраїнської асоціації ломбардів.
Як і всі установи такого типу, мережа ломбардів «Кредитка» повністю відповідає наступним вимогам:
Також установа не може розміщуватися в некапітальних та тимчасових будівлях чи в МАФах.
Сам договір належить до одного з різновидів аналогічних документів стосовно діяльності в сфері послуг. Правовідносини між зберігачем (ломбардом) та споживачем послуг (фізичною особою) знаходяться під юрисдикцією певних положень Цивільного Кодексу України, а саме статті 633 «Публічний договір». Фактичним доказом оформлення подібної угоди стає отримання споживачем іменної квитанції, котру в будь-якому випадку забороняється передавати в користування іншим особам, крім нотаріально завіреного доручення на право виконувати певні дії з цим фіскальним документом.
Якщо ви з якихось причин втратили квитанцію, ломбард після звернення в письмовому вигляді та пред’явлення документу, що засвідчує вашу особу може видати її дублікат.
Головні чинники діяльності ломбарду
Декілька критеріїв є визначальними для кожної установи:
Після виконання заставодавцем всіх його зобов’язань відбувається негайне повернення цінностей їх власнику.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.