Головна Блог Консультації від юристів Як простому підприємцю перемогти в ProZorro

Як простому підприємцю перемогти в ProZorro

06.12.2018
Автор:
Переглядів : 2736

Чому не потрібно боятись міфів про тендерні закупівлі через систему ProZorro? Як простому приватному підприємцю отримати своє перше бюджетне замовлення, розповідає epravda.com.ua

Ви звичайний приватний підприємець, який не так давно почав продавати якийсь товар, послуги чи роботи.

Можливо, ви торгуєте комп’ютерною технікою чи канцтоварами, або ж маєте декількох працівників і надаєте клінінгові послуги. Де знайти клієнтів, щоб їм це все продати і головне - заробити?

Публічні закупівлі, які відбуваються у системі ProZorro - це величезний ринок збуту послуг, товарів та робіт для будь-якого бізнесу.

Кожного дня тисячі бюджетних замовників по всій Україні публікують свої оголошення про закупівлі ремонтів, продуктів харчування, меблів і загалом всього, що можна продати.

Тоді чому так багато підприємців ще досі не ризикують прийти на цей ринок?

Читайте статтю: МЕТОДИ ОБХОДУ СИСТЕМИ PROZORRO

Я не піду на ProZorro, бо там "всі свої".

Починаючи з "паперової ери" державних тендерів, коли для участі в торгах необхідно було подати цілі стоси документів, бюджетні закупівлі "обросли" міфами та легендами, які досі відлякують підприємців. Спробуємо ці міфи розвінчати.

Міф 1:"Працювати задурно". Бізнес-середовище, яке лише чуло про ProZorro, але не наважилось взяти участь бодай в одних торгах, часто аргументує це тим, що "колись знайомий-знайомого переміг в тендері, зробив роботу, а йому заплатили аж через рік".

Дійсно, 5-10 років тому така проблема була. Державні структури могли затягувати проплату через "дірки" в бюджеті, гроші виплачувались зі значним відтермінуванням. Зараз все по-іншому.

Казначейство працює оперативно, гроші виплачуються доволі швидко, практично немає протермінувань платежів.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст