Головна Блог Новини Військово-обліковий документ через QR-код і дистанційне виправлення помилок — у застосунку Резерв+ зʼявилися нові функції

Військово-обліковий документ через QR-код і дистанційне виправлення помилок — у застосунку Резерв+ зʼявилися нові функції

18.06.2024
Переглядів : 2875

З 18 червня у застосунку Резерв+ зʼявився QR-код, відсканувавши який уповноважені органи можуть перевірити чинність електронного військово-облікового документа, що має таку ж юридичну силу, як і паперовий.

Порядок формування та використання електронного військово-облікового документа визначається постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2024 № 559.

«Щоб отримати електронний військово-обліковий документ достатньо авторизуватись у застосунку Резерв+ та оновити дані щодо себе. Якщо ви вже оновлювали дані раніше, завантажте повторно застосунок в App Store чи Google Play Market», — пояснила заступник Міністра оборони Катерина Черногоренко.

Також в застосунку можна згенерувати PDF-версію електронного військово-облікового документа у кілька кліків.

Згадайте новину: QR-код замість військового квитка. У Резерв+ запустили важливе оновлення

Крім того, в Резерв+ відтепер доступна функція «Виправити дані онлайн» для двох випадків:

  • Я військовослужбовець, але досі на обліку — для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі «Оберіг».
  • Дані не знайдено — для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

«Громадяни можуть заповнити заявку, яка надійде до реєстру Оберіг для виправлення даних. Інформацію актуалізують дистанційно — для цього не потрібно йти до ТЦК», — додала Катерина Черногоренко.

Згадайте новину: Штрих-код у військовому квитку: Міноборони пояснило чи обов'язково потрібен

Просимо звернути увагу: застосунок поступово розгортається в App Store та Google Play Market – і впродовж декількох днів стане доступним для всіх.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст