Головна Блог Новини В Україні найвищий рівень смертності і найнижчий рівень народжуваності у світі – ЦРУ

В Україні найвищий рівень смертності і найнижчий рівень народжуваності у світі – ЦРУ

13.09.2024
Переглядів : 496

Смертність в Україні становить 18,6 на 1 тис.осіб, що є найвищим показником серед усіх країн

Україна вийшла на перше місце у світі за рівнем смертності та на останнє за рівнем народжуваності. Такі дані оприлюднені у нещодавніх звітах ЦРУ щодо демографічної ситуації у світі.

За цими даними, смертність в Україні становить 18,6 на 1 тис.осіб, що є найвищим показником серед усіх країн.

Вспомните новость: Население Китая сократилось впервые за 60 лет. Индия вот-вот его обгонит

На другому місці за рівнем смертності опинилася Литва з показником 15,02 смертей на 1 тис. осіб, а третє місце займає Сербія з 14,9 смертей на тисячу людей.

Щодо народжуваності, Україна має найнижчий показник у світі – лише шість новонароджених на 1 тис. людей. Передостаннє місце займає французьке володіння Сен-П'єр і Мікелон із 6,4 народжень на 1 тис. осіб.

Лідером за рівнем народжуваності є Нігер з показником 46,6 народжень на 1 тис. осіб.

ТАБЛОИД: Население Земли достигло 8 миллиардов человек – ООН

Нагадаємо, з початком повномасштабної війни демографічна ситуація в Україні різко погіршилася і цьому є об’єктивне пояснення. Про це повідомила заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак на HR Wisdom Summit, саміті HR-фахівців провідних компаній України. Інформаційним партнером форуму виступив «Главком». Марчак нагадала, що за оцінками Інституту демографії на підконтрольній Україні території проживає 31 млн людей, 4,9 млн виїхали за кордон, близько п’яти мільйонів українців проживають на тимчасово окупованих територіях. До 2025 року в Україні може залишитися всього 25 млн. За словами Марчак, перед повномасштабним вторгненням на одну жінку дітородного віку в Україні припадала 1,2 дитини, після початку повномасштабного вторгнення – 0,9. Цей показник третій з кінця у світі.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст