За даними Центру моніторингу забудови Києва, в місті ведуться будівельні роботи на близько 2 тисячах майданчиків, при цьому більше 200 з них – незаконні.
Про це заявив депутат Київради Владислав Михайленко.
За його словами, серед самобудів не лише житлові приміщення, а й паркувальні майданчики, гаражі, заклади харчування і навіть торговельно-складські приміщення.
Причин виникнення незаконних забудов кілька.
Згадайте новину: Петиція про заборону вводу в експлуатацію будинку – монстра на Подолі у Києві
"По-перше, бізнес часто-густо не дотримується норм чинного законодавства. Роботи проводяться без встановленого дозволу або без належно затвердженого проекту. Бувають випадки, коли ніби і всі документи є, однак замість планового спортивного комплексу виростає висотка. І ще один варіант махінації – це коли замість задокументованих 16 поверхів зводять 24", – зазначив Михайленко.
Водночас він наголосив, що упродовж останніх років, кількість незаконних забудов практично не збільшується. Більше того, місто почало зносити незаконні об’єкти.
Також на сьогодні уже створено Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю Києва, якому мають передати функції ревізора за містобудівною діяльністю у столиці.
Вспомните новость: Самострой на Нижнем Валу в Киеве -проверка мэра Кличка на принципиальность.
Михайленко пояснив, що після цього місто зможе не лише виділяти земельні ділянки, а й контролювати хід будівництва.
Також у Києві діє сайт Центру моніторингу забудови Києва, де жителі можна ознайомитися із списком усіх незаконних об’єктів міста і не потрапити на гачок житлових аферистів.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.