21 вересня суддя Вищого антикорупційного суду Олег Ткаченко відмовив прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) в арешті активів олігарха Ігоря Коломойського.
Ткаченко послався на так звані «правки Лозового» про граничні строки розслідування, хоча до цієї справи правки не застосовуються. Саме завдяки правкам Ткаченко не просто підігрує захисту Коломойського, але й фактично знищує справу Національного антикорупційного бюро (НАБУ). Експерти Центру протидії корупції (ЦПК) уже пояснили як цими правками маніпулювали на користь олігарха.
Наголошуємо, що правки Лозового ні що інше, як спеціально створені норми для порятунку «своїх» від антикорупційних органів.
Є лише один шанс виправити цю помилку та продовжити судовий процес над Коломойським. За даними авторозподілу на сайті суду, рішення Ткаченка вже оскаржили до апеляції ВАКС.
ЦПК і далі слідкуватиме за рухом справи та закликає забезпечити публічну трансляцію суду через резонансність справи.
Джерело: ЦПК
Суддя ВАКС Ткаченко ВІДМОВИВСЯ розглядати клопотання про арешт мільярдних активів Коломойського.
Активи, які раніше тимчасово арештовували НАБУ і САП, тепер хоч сьогодні можна продати або переписати.
Найімовірніше, суддя Ткаченко знову обґрунтовував свою позицію через славнозвісні “правки Лозового”. Начебто строки розслідування у справі вже давно закінчилися.
Саме такі аргументи Ткаченко використав, коли відпустив затриманого фігуранта справи Коломойського Ярослава Лугового.
Це відверта маніпуляція “правками Лозового”, яка ще раз свідчить про те, що поки вони існують, такі судді як Ткаченко можуть завалити будь-яку справу.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.