Головна Блог Аналітична стаття Статті Суд роз'яснив, як виявити фальшиві рішення

Суд роз'яснив, як виявити фальшиві рішення

16.07.2018
Автор:
Переглядів : 7581

До Слов’янського міськрайонного суду 11 липня 2018 року надійшло повідомлення про те, що на адресу мешканки м. Слов’янська надійшло рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області про стягнення неї грошових коштів на користь ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА», повідомляє court.gov.ua.

З метою усунення будь-яких непорозумінь та захисту всіх верств населення від неправомірних дій з боку недобросовісних осіб, є необхідним висвітлити деякі аспекти діяльності суду щодо оформлення процесуальних документів, які направляються учасникам судового процесу.

Кожне рішення, прийняте Слов’янським міськрайонним судом повинно відповідати вимогам процесуальних кодексів та інструкції з діловодства у місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, апеляційному суді Автономної Республіки Крим та вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ , затвердженої Наказом Державної судової адміністрації України 17.12.2013 № 173( далі Інструкція).

  1. Будь-яке рішення суду в нашій державі повинно містити посередині у верхній частині аркушу паперу зображення малого гербу України. Отже будь-які позначки інші, а саме букви, зображення Феміди тощо, свідчать про несправжність такого документу.

Також кожне рішення має у верхньому правому кутку:

а) єдиний унікальний номер, який складається із коду суду, номеру по порядку, та року, в якому надійшли матеріали справи до суду, які пишуться через похилу риску( за новою інструкцією буду позначатися через крапку.) Приклад: */*/*, або *.*.*

б) номер провадження, який складається із коду справи(по номенклатурі номерів справи), коду суду, номеру по порядку відповідного провадження, та року, в якому надійшли матеріали справи до суду, які позначаються через похилу риску( за новою інструкцією буду позначатися через крапку.) Приклад: */*/*/*, або *. *.*.*

Нижче посередині аркушу паперу назва процесуального документа, де обов’язково зазначається словосполучення «ІМЕНЕМ УКРАЇНИ».

Приклад: «Вирок Іменем України», «Рішення Іменем України», тощо.

Потім зазначається дата проголошення рішення суду, назва суду із зазначенням ПІБ головуючого-судді, ПІБ секретаря судового засідання та учасників судового розгляду, місця проведення судового засідання та короткий зміст суті справи, що розглядається.

Користуйтеся консультацією: ПЕРЕГЛЯД РІШЕННЯ В ГОСПОДАРСЬКІЙ СПРАВІ ЗА НОВОВИЯВЛЕНИМИ ОБСТАВИНАМИ

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст