Головна Блог Новини Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чуб подарував оточенню Черновецького

Суд повернув столиці будівлю біля іподрому, яку Чуб подарував оточенню Черновецького

14.05.2016
Переглядів : 1583

Суд визнав недійсним продаж будівлі по просп. Академіка Глушкова, 10ж у Києві фірмі «Етернум». Про це свідчить постанова Вищого госпсуду від 28 квітня.

Влітку 2010 року Департамент комунальної власності м. Києва продав фірмі «Етернум» будівлю головного корпусу площею 2592 кв м фактично без конкурсу за заниженою ціною. При цьому в подальшому чиновники взагалі повернули фірмі сплачені кошти.

Все почалося у 2009 році, коли вказану будівлю було включено до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Вартість корпусу була визначена у розмірі 6,49 млн грн. Втім, на аукціон будівля була виставлена за меншою ціною – 5,45 млн грн. За цією початковою вартістю її і купив «Етернум».

Згадайте новину:Заступник Кличка Ілля Сагайдак задекларував 8 будинків, 29 квартир та 15 гаражів

Фактично конкурсу не було, оскільки єдиний конкурент «Етернуму» фірма «Ларго Груп» не запропонувала своєї ціни взагалі. Її роль зводилася виключно до присутності на аукціоні.

Через місяць після торгів Департамент повернув «Етернуму» сплачені за будівлю кошти як помилково перераховані та у зв’язку з відсутністю договору купівлі-продажу в Департаменті.

Варто також зауважити, що інформацію про аукціон було опубліковано лише у газеті «Дивіденди-Інформ», що звузило коло потенційних покупців.

ТОВ «Етернум» у березні 2010 року заснував Іван Опріш із Закарпаття. З 2012 року засновником і директором фірми є Едуард Нєрсєсов з Донецька.

Іван Опріш у 2010 році ненадовго став засновником ТОВ «Юніверс Інвестмент», де його одразу замінило ТОВ «Сімейний лікар», співзасновником якого був Сидоренко Олег Володимирович. Олег Сидоренко разом з Олесем Довгим (у 2006-2011 рр – секретар Київради, з 2014 р – народний депутат) у 2001 році заснували ТОВ «Український видавничий центр», у 2003 р вони вийшли зі складу засновників фірми.

«Етернум» зареєстрований за однією адресою (Київ, вул. Марії Приймаченко, 1/27, кім. 204), зокрема, з ТОВ «Феноріс Холдинг». У 2010 році вони мали також спільний телефон (380442325234). На той час директором і співзасновником «Феноріс Холдингу» був Максим Мосунов – голова Наглядової ради «Київхімволокна» з 2009 р.

Згадайте новину:Колишній мер Києва Черновецький хоче восени виграти вибори в Грузії.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст