1. Центральна виборча комісія, окружні комісії з всеукраїнського референдуму після офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму або припинення процесу всеукраїнського референдуму передають документацію з всеукраїнського референдуму, іншу документацію комісій з всеукраїнського референдуму до відповідних центральної або місцевих архівних установ.
Документація з всеукраїнського референдуму, що не підлягає внесенню до Національного архівного фонду, передається комісіями з всеукраїнського референдуму до місцевих архівних установ, утворених органами влади Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи".
2. Перелік документації з всеукраїнського референдуму, іншої документації комісій з всеукраїнського референдуму, що підлягає зберіганню в державних та місцевих архівних установах, і порядок її передачі до таких установ визначаються Центральною виборчою комісією за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи.
3. Місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування після припинення повноважень комісій з всеукраїнського референдуму, утворених на тимчасовій основі, зобов’язані забезпечити збереження виборчих скриньок, кабін для голосування, печаток, штампів зазначених комісій, методичної літератури, що надавалися їм на період процесу всеукраїнського референдуму, інших матеріальних цінностей, необхідних для забезпечення процесу всеукраїнського референдуму.
У разі утворення регіональних та/або територіальних представництв Центральної виборчої комісії зазначені матеріальні цінності можуть бути передані їм на зберігання в порядку, встановленому Центральною виборчою комісією. Місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування зобов’язані забезпечити відповідні представництва Центральної виборчої комісії необхідними приміщеннями для зберігання матеріальних цінностей, а також виділити приміщення місцевим архівним установам для тимчасового зберігання документації з всеукраїнського референдуму.
4. Протоколи комісій з всеукраїнського референдуму про підрахунок голосів виборців на дільницях, про підсумки голосування в територіальних округах, бюлетені для голосування, контрольні талони бюлетенів для голосування, списки виборців, акти, заяви, скарги про порушення вимог цього Закону під час проведення голосування і підрахунку голосів виборців, інші протоколи та рішення комісій з всеукраїнського референдуму зберігаються у місцевих державних архівних установах протягом п’яти років з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму або припинення процесу всеукраїнського референдуму, після чого знищуються у встановленому порядку.
5. Державні, місцеві архівні установи забезпечують доступ до документації з всеукраїнського референдуму у порядку, встановленому законодавством.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.