Головна Сервіси для юристів Закони Про пенсійне забезпечення Стаття 4. Пенсійне забезпечення військовослужбовців та їх сімей

Стаття 4. Пенсійне забезпечення військовослужбовців та їх сімей

Попередня

4/104

Наступна

Умови, норми та порядок пенсійного забезпечення військовослужбовців, а також осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейських та членів їхніх сімей встановлюються Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Їм надається також право на одержання пенсій на підставах, передбачених цим Законом, незалежно від місця проходження військової служби. При цьому всі види грошового забезпечення військовослужбовців, а також осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейських враховуються нарівні із заробітною платою робітників і службовців.

{Стаття 4 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3284-12 від 17.06.93 , № 901-VIII від 23.12.2015 }

{Стаття 5 втратила чинність у частині призначення соціальних пенсій на підставі Закону № 2603-IV від 31.05.2005 }

Попередня

4/104

Наступна

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст