Стаття 6. Контроль за виробництвом, експортом/імпортом дисків для лазерних систем зчитування, матриць

Попередня

6/11

Наступна

1. Перелік центральних органів виконавчої влади, які здійснюють заходи у сфері контролю за виробництвом, експортом/імпортом дисків для лазерних систем зчитування, матриць, їх повноваження та порядок діяльності визначаються відповідно до Конституції України, цього Закону та Закону України "Про центральні органи виконавчої влади".

{Абзаци перший та другий частини першої статті 6 замінено одним абзацом згідно із Законом № 5460-VI від 16.10.2012 }

Державний контроль за додержанням вимог цього Закону щодо виробництва дисків для лазерних систем зчитування, матриць здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, шляхом проведення планових та позапланових перевірок у випадках, передбачених законом.

{Абзац другий частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 222-VIII від 02.03.2015 }

Державний контроль за додержанням вимог цього Закону щодо експорту/імпорту дисків для лазерних систем зчитування, матриць здійснюють центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, шляхом забезпечення проведення щомісячного моніторингу фактичних обсягів відвантаження продукції.

{Абзац третій частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законами № 406-VII від 04.07.2013 , № 222-VIII від 02.03.2015 , № 440-IX від 14.01.2020 }

Державний контроль за додержанням суб'єктами господарської діяльності законодавства у сфері інтелектуальної власності, в тому числі у сфері виробництва, експорту/імпорту дисків для лазерних систем зчитування, матриць, здійснюють державні інспектори з питань інтелектуальної власності.

Державні інспектори з питань інтелектуальної власності мають право залучати до проведення перевірок представників органів контролю, зазначених в абзаці першому частини першої цієї статті.

Повноваження державних інспекторів з питань інтелектуальної власності, порядок проведення ними перевірок визначаються Кабінетом Міністрів України.

2. Планові перевірки проводяться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, не частіше одного разу на рік з попереднім (за п'ять днів) повідомленням про це суб'єкта господарської діяльності.

{Абзац перший частини другої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Абзац другий частини другої статті 6 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Абзац третій частини другої статті 6 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Абзац четвертий частини другої статті 6 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Абзац п'ятий частини другої статті 6 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

{Абзац шостий частини другої статті 6 виключено на підставі Закону № 222-VIII від 02.03.2015 }

Позапланові (раптові) перевірки без попереднього повідомлення суб'єкта господарської діяльності проводяться також у разі звернення в письмовій формі до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності, осіб, яким належать авторське право та/або суміжні права, з приводу порушення їхніх прав.

{Абзац сьомий частини другої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 222-VIII від 02.03.2015 }

Перевірки можуть проводитися за участю осіб, яким належать авторське право та/або суміжні права, або представників цих осіб.

3. Суб'єкт господарської діяльності має право оскаржувати дії органів контролю в судовому порядку.

{Стаття 6 в редакції Закону № 2734-IV від 06.07.2005 }

Попередня

6/11

Наступна

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст