/
Стаття 23. Державне мито і збори
Розмір та порядок сплати державного мита за реєстрацію компонування визначаються законодавством.
Кошти, одержані від сплати державного мита за реєстрацію компонування напівпровідникового виробу, зараховуються до бюджетів у порядку, встановленому Бюджетним кодексом України.
{Частина друга статті 23 в редакції Закону № 111-IX від 19.09.2019 }
Розмір передбачених цим Законом зборів, строки і порядок їх сплати визначаються Кабінетом Міністрів України.
Передбачені цим Законом збори сплачуються на поточні рахунки НОІВ.
{Частина четверта статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2921-III від 10.01.2002 ; в редакції Закону № 703-IX від 16.06.2020 }
Надходження від передбачених цим Законом зборів мають цільове призначення і використовуються виключно для забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності, зокрема на виконання завдань, визначених цим Законом, іншими нормативно-правовими актами у сфері інтелектуальної власності.
{Частина п'ята статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 703-IX від 16.06.2020 }
{Стаття 23 в редакції Закону № 2188-III від 21.12.2000 }
Стаття 24. Охорона прав на компонування в іноземних державах
1. Автор компонування чи його правонаступник, роботодавець автора чи його правонаступник мають право на реєстрацію компонування в іноземних державах. Охорона в іноземних державах прав на розроблені в Україні компонування здійснюється відповідно до міжнародних договорів України та законодавства іноземних держав.
2. До подання заявки на одержання охорони прав на компонування в орган іноземної держави, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, заявник зобов’язаний подати заявку до НОІВ і повідомити його про наміри здійснити таку охорону.
3. Витрати, пов’язані з одержанням охорони прав на компонування в іноземних державах, несе заявник чи за його згодою інша особа.
Стаття 25. Державне стимулювання створення та використання компонування
Держава стимулює створення і використання компонування, встановлює авторам і особам, які їх використовують, пільгові умови оподаткування та кредитування, надає інші пільги відповідно до законодавства України.
Стаття 26. Введення в дію цього Закону
Закон України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України
Л.КУЧМА
м. Київ
5 листопада 1997 року
№ 621/97-ВР
/
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.