Фітосанітарний контроль вантажів з об’єктами регулювання, що ввозяться на митну територію України (у тому числі з метою транзиту), здійснюється державними фітосанітарними інспекторами у визначених пунктах карантину рослин у пунктах пропуску на державному кордоні України (далі - прикордонні пункти карантину рослин).
{Частина перша статті 38 в редакції Закону № 2973-VI від 03.02.2011 }
У пунктах пропуску на державному кордоні України фітосанітарний контроль об’єктів регулювання, що ввозяться на митну територію України (у тому числі з метою транзиту), здійснюється митними органами у формі попереднього документального контролю.
{Статтю 38 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2973-VI від 03.02.2011 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 406-VII від 04.07.2013 , № 2530-VIII від 06.09.2018, № 440-IX від 14.01.2020 }
У разі припинення попереднього документального контролю митними органами для здійснення фітосанітарного контролю залучається посадова особа відповідного уповноваженого органу.
{Статтю 38 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2530-VIII від 06.09.2018, із змінами, внесеними згідно із Законом № 440-IX від 14.01.2020 }
Прикордонний пункт карантину рослин облаштовується у пункті пропуску на державному кордоні України і обладнується за рахунок коштів Державного бюджету України:
засобами та приміщеннями для проведення інспектування транспортних засобів і об’єктів регулювання, відбору зразків, проведення фітосанітарної експертизи (аналізів) та фумігації;
засобами зв’язку, включаючи Інтернет.
Прикордонні пункти карантину рослин повинні мати спеціально відведенні та обладнані відповідно до закону місця для знищення об’єктів регулювання, заражених регульованими шкідливими організмами.
Об’єкти регулювання, що надходять у пункти пропуску на державному кордоні України, на яких відсутні прикордонні пункти карантину рослин, перенаправляються до найближчого прикордонного пункту карантину рослин.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.