Президент України Володимир Зеленський 29 червня ввів у дію положення про реєстр олігархів, яке цього ж дня затвердила Рада національної безпеки і оборони.
Про це йдеться на сайті президента.
Положення, зокрема, визначає порядок формування і ведення реєстру олігархів. Документ існуватиме в електронній формі. Туди не вноситимуть відомості, що містять державну таємницю та службову інформацію.
Крім того, відомості про олігархів, які вноситимуть до реєстру, не можуть бути визнані конфіденційними: вони перебуватимуть у вільному та безкоштовному доступі.
Водночас до електронних кабінетів олігархів матимуть доступ не лише самі олігархи, але й, зокрема, президент України, секретар та члени Ради національної безпеки і оборони України.
Згадайте новину: «Олігархи» мали достатньо часу , аби позбутися цього статусу, втім, не скористалися ним, як цього вимагає закон – міністр юстиції Малюська
Що передбачає закон про олігархів
Президент України Володимир Зеленський підписав його на початку листопада. Він передбачає, що олігархами в Україні вважатимуться громадяни, які одночасно відповідатимуть щонайменше трьом із таких ознак:
Згадайте новину: Закон про олігархів прийняли. Але далі буде дуже непросто - міністр Малюська
Якщо ж людину визнають олігархом, на неї накладатимуть такі обмеження:
Олігархи також повинні подавати декларацію, як це роблять чиновники. Включати людей до реєстру та виключати їх із нього буде Рада національної безпеки та оборони.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.