Головна Сервіси для юристів База рішень" Протокол " Постанова ВССУ від 12.02.2024 року у справі №595/180/22

Постанова ВССУ від 12.02.2024 року у справі №595/180/22

12.02.2024
Автор:
Переглядів : 12

Постанова

Іменем України

12 лютого 2024 року

м. Київ

справа № 595/180/22

провадження № 61-16093 св23

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду:

Білоконь О. В. (суддя-доповідач), Осіяна О. М., Сакари Н. Ю.,

учасники справи:

позивач - ОСОБА_1 ,

відповідач - ОСОБА_2 ,

розглянув у попередньому судовому засіданні у порядку письмового провадження касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Тернопільського апеляційного суду від 26 вересня 2023 року у складі колегії суддів: Гірського Б. О., Бершадської Г. В., Хоми М. В.,

ВСТАНОВИВ:

Короткий зміст позову

У лютому 2022 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до

ОСОБА_2 про поділ майна подружжя. Позовну заяву мотивувала тим, що

з 22 липня 1989 року до 27 квітня 2021 року перебувала з відповідачем в зареєстрованому шлюбі.

За час шлюбу сторони набули квартиру

АДРЕСА_1 загальною площею 182, 8 кв. м та житловою - 107, 1 кв. м. ОСОБА_2 зареєстрований як єдиний її власник, а також вважає спірну нерухомість своєю особистою власністю.

За таких обставин позивач просила суд визнати за нею право власності на

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст