ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 квітня 2025 року
м. Київ
справа № 759/6513/21
провадження № 61-2108св24
Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду:
головуючого - Червинської М. Є.,
суддів: Зайцева А. Ю., Коротенка Є. В., Коротуна В. М. (суддя-доповідач),
Тітова М. Ю.,
учасники справи:
позивач - ОСОБА_1 ,
відповідачі: ОСОБА_2 , Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий Дім Масаві», ОСОБА_3 , Товариство
з обмеженою відповідальністю «Ділова Преса Країни», ОСОБА_4 ,
розглянув у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи касаційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_15 на постанову Київського апеляційного суду від 19 грудня 2023 року у складі колегії суддів:
Гаращенка Д. Р., Кулікової С. В., Музичко С. Г. і касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Святошинського районного суду м. Києва від 26 липня 2022 року у складі судді Журибеди О. М. та постанову Київського апеляційного суду від 19 грудня 2023 рокуу складі колегії суддів:
Гаращенка Д. Р., Кулікової С. В., Музичко С. Г.,
ВСТАНОВИВ:
ІСТОРІЯ СПРАВИ
Короткий зміст позовних вимог
У березні 2021 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий Дім Масаві» (далі - ТОВ «Видавничий Дім Масаві»), ОСОБА_5 , Товариства
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2026 «Протокол». Всі права захищені.