Головна Сервіси для юристів База рішень" Протокол " Постанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №5/80-б

Постанова ВГСУ від 19.07.2016 року у справі №5/80-б

02.03.2017
Автор:
Переглядів : 318

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 липня 2016 року Справа № 5/80-Б

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

Куровського С.В. - головуючого (доповідач),

Короткевича О.Є.,

Ткаченко Н.Г.,

за участю представників:

арбітражного керуючого Пилипенко М.М. (особисто), Кошліченка В.С. (дов. від 27.05.2016),

ТОВ ""Льонотекс" та Ярмоли О.Ю. - Дорофєєва Д.О. (дов. від 01.07.2016, дог. від 15.03.2016),

Генеральної прокуратури України - Савицької О.В. (посв. № 041103),

розглянувши у відкритому судовому засіданні

касаційну скаргу арбітражного керуючого Пилипенко Маргарити Миколаївни

на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 30.05.2016

у справі №5/80-Б господарського суду Житомирської області

за заявою Акціонерно-комерційного банку "Укрсоцбанк" в особі

Житомирської обласної філії АКБ "Укрсоцбанку"

до Відкритого акціонерного товариства "Льонотекс"

про визнання банкрутом,

встановив:

Ухвалою господарського суду Житомирської області від 12.04.2016 за заявою Акціонерно-комерційного банку "Укрсоцбанк" в особі Житомирської обласної філії АКБ "Укрсоцбанку" до Відкритого акціонерного товариства "Льонотекс" про визнання банкрутом, серед іншого, припинено повноваження ліквідатора ВАТ "Льонотекс" Серебрякова О.В. за його заявою.

Призначено ліквідатором Відкритого акціонерного товариства "Льонотекс" арбітражного керуючого Пилипенко Маргариту Миколаївну.

Відмовлено арбітражним керуючим Назаренко Л.С. та Ярмолі О.Ю. в задоволенні їх заяв про участь у справі про банкрутство ВАТ "Льонотекс".

Припинено провадження з розгляду заяви арбітражного керуючого Коваль І.В. про участь у справі про банкрутство ВАТ "Льонотекс" в якості ліквідатора.

Постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 30.05.2016 (колегія суддів у складі: Коломис В.В., Юрчук М.І., Тимошенко О.М.) ухвалу господарського суду Житомирської області від 12.04.2016 в частині призначення ліквідатором Відкритого акціонерного товариства "Льонотекс" Пилипенко М.М. та в частині відмови Ярмолі О.Ю. в задоволенні її заяви про участь у справі про банкрутство ВАТ "Льонотекс" - скасовано..

Прийнято в цій частині нову ухвалу.

Відмовити арбітражним керуючим Назаренко Л.С. та Пилипенко М.М. в задоволенні їх заяв про участь у справі про банкрутство ВАТ "Льонотекс".

Ліквідатором Відкритого акціонерного товариства "Льонотекс" призначити арбітражного керуючого Ярмолу Ольгу Юліївну.

В решті ухвалу залишено без змін.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст