Головна Блог Новини Порушення карантину. Штрафувати можна лише носіїв вірусу

Порушення карантину. Штрафувати можна лише носіїв вірусу

06.04.2020
Переглядів : 56162

Ч.1 Складають адміністративний протокол.

Статтею 44-3 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за «порушення правил щодо карантину людей». Відповідальність на громадян 17 000-34 000 грн, а на посадових осіб 34 000-170 000 грн.

Такі жорсткі санкції за порушення карантину для більшості населення неможливо виконати, нагадаю, що за невиконання упродовж 2 тижнів – сума штрафу подвоюється.

В умовах карантину частина працівників або просто звільнені або сидять у відпустках (переважно без збереження заробітної плати). Відсоток працюючих невеликий, як і відсоток тих, хто по закону отримує 2/3 зарплати з простой.

Отже, повертаючись до згаданої статті пропоную розібратися, кому дійсно слід боятися, а кого можна спасти від притягнення до відповідальності.

Читайте статтю: Як захиститися від штрафу за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП)

Так, диспозиція статті передбачає, що до відповідальності можуть бути притягнуті за:

1. Порушення правил щодо карантину людей.

2. Порушення санітарно-гігієнічних правил.

3. Порушення санітарно-протиепідемічних правил.

4. Порушення санітарно-протиепідемічних норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст