Крім того, не сплачується єдиний податок за період хвороби, підтверджений копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
Інформація про період щорічної відпустки і терміни втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до територіального органу УКРІНФОРМ у вигляді заяви в довільній формі.
Читайте статтю: Аналіз статті 212 КК України: Заплатити податки і спати спокійно
Щоб уникнути порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкової інспекції заяву про період щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву про термін втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.
Читайте статью: Налоговая отчётность без спецдокументов
Варто пам’ятати, що платники єдиного податку є ще й платниками ЄСВ. Чинним законодавством не передбачено пільг щодо його сплати на час відпустки або хвороби. Тому єдиний соціальний внесок сплачується незалежно від діяльності або фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати.
Джерело: Роботодавець
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.