Головна Блог Аналітична стаття Статті Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів

Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів

30.06.2021
Переглядів : 1991

Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів

Значна частина робочого часу юриста — це пошук потрібної інформації, вивчення нормативних актів та робота з документами. З появою комп'ютерів, інтернету та електронної документації ця рутинна робота мала б спроститися і пришвидшитися. Однак через систематичні зміни в законодавстві та невпинне зростання кількості правових актів у цифровому форматі юристам, адвокатам і нотаріусам доводиться щоразу пробиратися через інформаційні хащі. Як економити час та знаходити оптимальні рішення складних юридичних задач за таких умов? На допомогу приходять аналітичні онлайн-інструменти.

В Україні протягом останніх років було створено кілька нових інформаційно-аналітичних сервісів, однак, як показує практика, їхній функціонал і технічні можливості задовольняють далеко не всіх фахівців у галузі права. З 2019 року на вітчизняному ринку з'явилося принципово нове рішення — онлайн-платформа LEX, яка у відповідь за кожним запитом допомагає отримати не лише нормативні документи, а й пов'язані шаблони і професійні публікації.

LEX — це екосистема професійної інформації, яка успішно використовується в Європі і нарешті стала доступною в Україні. Адаптацію до вітчизняного ринку платформи, створеної розробниками Wolters Kluwer — одного зі світових лідерів у галузі інформаційного сервісу, забезпечила компанія ActiveLex.

В Україні новий онлайн-інструмент застосовують уже понад 1500 користувачів. Це універсальне рішення, оскільки інформаційна екосистема LEX охоплює всі галузі права. Завдяки їй можна знайти інформацію з різних юридичних питань — будь то трудові, земельні, сімейні чи будь-які інші правові відносини.

Тим, кого не влаштовує функціонал стандартних інформаційних сервісів, буде цікаво дізнатися, що, на відміну від вітчизняних аналогів, міжнародна платформа забезпечує ліцензованому користувачеві доступ до всіх матеріалів — обмежень за галузями чи окремими продуктами немає. Водночас кожному користувачеві LEX, а ними можуть бути і організації, і приватні особи, надається можливість створити інтерфейс з урахуванням індивідуальних запитів і потреб. Можна вибрати потрібні інструменти, набір практик та пакети документів, налаштовувати повідомлення і систему відстеження змін у законодавстві. Платформа LEX постійно оновлюється та забезпечує всебічну підтримку клієнтів.

Усі, хто зацікавився можливостями нової екосистеми, можуть спочатку випробувати її безкоштовно, скориставшись демо-доступом. Щодо вартості ліцензії LEX, то вона доступніша за найпоширеніші в Україні юридичні сервіси, до того ж відлік часу роботи починається не з моменту оплати ліцензії, а після активації коду — коли це буде зручно клієнту.

Враховуючи зростаючу популярність нової платформи, в найближчих планах розробників — створення нішевих продуктів для різних категорій користувачів. Якщо ви працюєте в юридичній галузі й досі «блукаєте» в інформаційних хащах, можливо, настав час спробувати нові інструменти.

Джерело: ActiveLex- онлайн-інструменти для юристів

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст