Життя у в'язниці звичайно не "цукор", і звичайно Юридичний ресурс "Протокол" не може його полегшити. Натомість може розповісти про права засуджених, про способи їхнього захисту, попередити про правила та умови утримання, та інші нюанси ув'язнення, принаймні, встановлені законодавством. Саме тому ми підготували консультацію під кодовою назвою “все про в'язницю”, насамперед для тих, хто вперше на зоні.
Зміст:
Щоправда в українському законодавстві зафіксовано іншу назву – установа виконання покарань (далі – УВП). І таких установ в Україні передбачено кілька видів, а саме:
Кримінально-виконавчі установи поділяються на:
Водночас виправні колонії поділяються залежно від рівня безпеки, а саме: мінімального, середнього та максимального рівнів безпеки.
Виправні колонії мінімального рівня безпеки поділяються на колонії мінімального рівня безпеки із полегшеними умовами утримання та колонії мінімального рівня безпеки із загальними умовами утримання.
У виправних колоніях середнього рівня безпеки можуть створюватись сектори максимального рівня безпеки для відбування покарання чоловіками, засудженими до довічного позбавлення волі.
У виправних колоніях мінімального рівня безпеки із загальними умовами утримання може створюватися “жіночий” сектор середнього рівня безпеки для відбування покарання жінками, засудженими до довічного позбавлення волі.
Користуйтеся консультацією: Чим відрізняється позбавлення волі від її обмеження?
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.