Головна Блог Аналітична стаття Статті Новий закон про СЗЧ та дезертирство: чим він може допомогти військовослужбовцям

Новий закон про СЗЧ та дезертирство: чим він може допомогти військовослужбовцям

26.09.2024
Переглядів : 539

Кількість військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину (СЗЧ, ст. 407 КК України) або дезертирували (ст. 408 КК України) з місця несення служби, продовжує невпинно зростати. Бачимо також, що ця проблема поступово вже виходить в публічний простір від самих військовослужбовців, що вчиняють такі дії, попри нульову толерантність до цього з боку командування ЗСУ та правоохоронних органів.

Статистика – річ невблаганна. Лише за офіційними даними Офісу Генерального прокурора кількість зареєстрованих злочинів за цими статтями складає:

Показники

За період січень-грудень 2023 року

За період січень-серпень 2024 року

ст. 407 ККУ (СЗЧ)

ст. 408 ККУ (дезертирство)

ст. 407 ККУ (СЗЧ)

ст. 408 ККУ (дезертирство)

Кількість облікованих злочинів:

16 515

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст