Комунальне підприємство “Київський метрополітен” відзначає складності в боротьбі з незаконними малими архітектурними формами (МАФами) на його території.
“Ситуація складна, тому що, на жаль, є недобросовісні орендарі. Після закінчення договорів, ми відключили їх від електроенергії, тому що відповідно до закону підстав для пролонгації їх діяльності не було. Однак торговці поставили акумулятори, лампочки і продовжують роботу поки справи розглядаються в судах . До чого це може призвести, ми побачили на станції “Дружби народів”, – сказав начальник метрополітену Віктор Брагінський.
Він повідомив, що метрополітен просить людей утриматися від придбання товарів в такихМАФах, особливо, що стосується продуктів харчування.
“Дуже сподіваємося, що розгляд справ у судах буде прискорено, тому що на сьогоднішній день від їх рішень можуть залежати життя пасажирів”, – додав начальник КП “Київський метрополітен”.
Як повідомлялося, електронна петиція про знесення МАФів біля станцій метро і в підземних переходах Києва набрала в січні 2016 року необхідну кількість голосів і прийнята до розгляду, повідомляє прес-служба Київської міської ради.
Крім того, 13 січня у вестибюлі станції “Дружби народів” сталася пожежа, причиною якої став самовільно встановлена несумісна акумуляторна батарея і підключена до неї МАФ. Ця торгова конструкція не відповідала нормам пожежної безпеки.
“Ми не укладали договір з підприємцем. Ще з минулого року тут відключено електропостачання, а справу про демонтаж знаходиться в суді”, – зазначав тоді В.Брагинський.
За його даними, в київській підземці зараз працюють 154 незаконні конструкції, і поки питання про їх знесення затягується в судах, підприємці монтують автономне освітлення та інше обладнання, що призводить до надзвичайних ситуацій.
Згадайте новину: У Києві за кошти міста хочуть зносити самовільно збудовані паркінги на околицях, а у історичному центрі будинків – монстрів не бачать!
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.