Головна Блог Аналітична стаття Статті Два додатки, що мають бути у кожного юриста

Два додатки, що мають бути у кожного юриста

21.02.2018
Переглядів : 7190

Сьогодні важко уявити своє життя без мобільного телефону. За допомогою свого девайсу ми переглядаємо фільми, слухаємо музику, читаємо книги, проводимо банківські операції та інше.

Наразі функціонал розширено настільки, що кожен має змогу налаштувати свій смартфон під свої вподобання та стиль життя, тому я вирішив розповісти вам про свій досвід користування пристроєм з точки зору юриста.

«ipLex.Закони»

Для мене додаток від ipLex Group є фаворитом на цьому ринку, попри наявність пошуку інформації по законодавству України через портал rada.gov.ua та наявність аналогічної платформи LIGA:ZAKON. Чому обрав саме ipLex? Бо для мене головним критерієм була наявність додатку для мобільного телефону. Не для планшету чи ПК, а саме для телефону, бо це той девайс, який завжди під рукою.

Через портал rada.gov.ua теж можливо шукати інформацію на смартфоні, скажете ви. Можете спробувати самі зробити це у якомусь суді районного центру, де про інтернет чули лише по телевізору. А в ipLexє можливість зберегти потрібні нормативно правові акти на девайс для офлайн доступу.

Також в останньому оновленні додано функцію «Машина часу», це сервіс, що дозволяє переносити всю нормативно-правову базу у минуле. Склад документів, їхній статус і поточна редакція встановлюються на вказану дату. Дуже крута штука, скажу я вам.

Наразі в ipLex Group є купа крутих тарифних планів і кожен може підібрати для себе найвигідніший, враховуючи свої потреби. Переглянути всі доступні зараз тарифи можна за цим посиланням, але я вам відкрию маленьку таємницю: в них є ще один крутий тариф всього за 60 грн/міс, спеціально для студентів, які готові пожертвувати один раз шаурмою.

Для підключення: зареєструйтеся (отримайте логін та пароль) та оплатіть підключення карткою (посилання на «студентський» тариф).

Скачати: версія для Android та версія для iOS

«Судові засідання та реєстр»

Якщо у вас купа справ у судах та декілька судових засідань щодня, слідкувати за цим графіком надзвичайно складно. Особисто я, для того, щоб швидко і зручно дізнаватися про судові засідання та отримувати документи з реєстру судових рішень, користуюся додатком «Судові засідання та реєстр». За допомогою цього додатку я відслідковую засідання по своїх справах в усіх судах України.

Судові засідання розташовані в хронологічному порядку за часом проведення із зазначенням кількості днів до наступного засідання, суду, в якому воно відбудеться, складу суду, сторін, предмету спору та документів по справі. Додаток має інтеграцію з Google календарем, що для мене було головним критерієм, та може проводити моніторинг судових засідань за ключовими словами (сторонами) або номером справи. Також інформацією по судовому засіданню можна поділитися за допомогою мессенджеру.

Є дві версії додатку: безкоштовна та платна, які відрізняються лише наявністю реклами у безкоштовній версії, функціонал жодним чином не урізаний. Особисто для мене це найкрутіша програма на цьому ринку, є декілька аналогів, але по функціоналу навіть близько не стоять. Для того, щоб якось подякувати розробникам, я придбав оплатну версію без реклами.

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст