Головна Блог Новини Дезертира посадили на 4 роки - нижче найнижчої межі санкції ст. 404 КК

Дезертира посадили на 4 роки - нижче найнижчої межі санкції ст. 404 КК

26.06.2023
Переглядів : 948

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області визнав чоловіка винуватим у дезертирстві в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 15 червня за статттею 404 КК України.

На початку травня минулого року мешканець Івано-Франківщини прибув для проходження військової служби за призовом під час мобілізації. У подальшому був призначений головним сержантом стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини.

Згадайте новину: Чим дезертирство відрізняється від самоволки — ВС ККС (справа № 297/2178/21)

Але менш ніж через місяць сержант без поважних причин самовільно залишив розташування військової частини, приховуючи свою належність до Збройних Сил України.

У судовому засіданні чоловік визнав вину та повністю підтвердив обставини, викладені в обвинувальному акті. У вчиненому щиро розкаявся і активно сприяв розкриттю злочину.

Раніше до кримінальної відповідальності обвинувачений не притягався.

Суд дійшов висновку про неможливість виправлення цього чоловіка без ізоляції від суспільства і не знайшов підстав для призначення йому умовного покарання.

Водночас суд призначив тюремний строк нижче найнижчої межі санкції — 4 роки позбавлення волі. Кримінальний строк передбачає увʼязнення від 5 до 12 років

Згадайте новину: Від героя до дезертира: атовцю дали 4, 5 роки тюрми за невчасну явку в частину

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст