Як повідомив очільник Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, ім'я цієї людини - Ігор Садохін, помічник начальника Херсонського УСБУ - начальник Антитерористичного центру.
Про це розповів радник керівника ОП розповів у розмові з російським адвокатом, правозахисником та журналістом Марком Фейгіним у суботу, 18 червня, з посиланням на голову Херсонської обласної ради.
За словами Арестовича, після того, як Садохіна затримали, президент України Володимир Зеленський звільнив очільника управління СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання.
"В Україні сталося неможливе - вперше почали називати конкретні імена винних", - сказав радник керівника ОП.
Як додав Самойленко в інтерв'ю "Укрінформ", зрадник Ігор Садохін здав ворогу сітку мінних полів і координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського УСБУ в евакуацію.
"Його було затримано ще в березні. І після проведеної перевірки, так розумію, президент України звільнив із посади і керівника СБУ у Херсонській області Сергія Криворучка та позбавив його генеральського звання. Там зараз також працюють правоохоронці", - зауважив посадовець.
Згадайте новину: Президент Зеленський ввів у дію положення про реєстр олігархів. Що воно передбачає
СБУ не розкриває деталей слідства про час вербування, та і взагалі уникають подробиць, але дещо є.
1. Садохін працював на російську розвідку декілька років, і відділ внутрішньої безпеки УСБУ у Херсонській області мав до нього питання.
2. Задавати ці питання ОВБшникам не дозволяли.
3. При цьому, був на непоганому рахунку у керівництва та колег.
4. Садохін жив досить таки непогано. Мав 4 чи 5 об'єктів нерухомості, незадовго до повномасштабного нападу Росії придбав дорогий автомобіль
За посадою Ігор Садохін мав доступ до усіх мобілізаційних та оборонних документів. Очевидно, що всі вони, а також зміст розмов із першими особами області швидко опинялися в руках росіян. І це дозволило росіянам у перші хвилини війни бити прицільно і йти вільними шляхами.
Вартість «послуг» зрадника, коштувало російським спецслужбам... нещасні 2 тис. доларів на місяць.
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.