Головна Блог Аналітична стаття Статті Адвокат Несінов довів порушення тайни нарадчої кімнати. Вирок скасовано вдруге.

Адвокат Несінов довів порушення тайни нарадчої кімнати. Вирок скасовано вдруге.

22.06.2018
Переглядів : 11151

Досвідчені адвокати знають яка важко домогтися скасування вироку вдруге, навіть коли для цього є всі підстави і суд першої інстанції зробив багато порушень.

Тим більш це стосується кримінальних проваджень де інкримінується особо тяжкий злочин з можливим покаранням більш ніж 10 років, а обвинувачений тривалий час знаходиться за гратами.

Щоб за таких умов домогтися перемоги в апеляційному суді адвокату, як ніколи, потрібно застосовувати всі свої прийоми, вміння, навички, знання.

Розуміючи це, крім наведення в апеляції десятків порушень процесу, адвокат вирішив перевірити дотримання колегією суддів вимог тайни нарадчої кімнати.

Оскільки резолютивна частина вироку була оголошена 28.09.2017р. (в четверг) а повний його текст оголошений 02.10.2017р. (в понеділок), весь цей час судді мали готувати та узгоджувати зміст вироку в нарадчій кімнаті з дотриманням її тайни.

Так ст. 367 КПК України встановлено:

1. Під час ухвалення вироку ніхто не має права перебувати в нарадчій кімнаті, крім складу суду, який здійснює судовий розгляд.

2. Суд вправі перервати нараду лише для відпочинку з настанням нічного часу. Під час перерви судді не можуть спілкуватися з особами, які брали участь у кримінальному провадженні.

Перевіривши інформацію в єдиному реєстрі судових рішень з ’ясовано, що один з суддів колегії суддів, в цей час не займався своїми прямим обов ‘язком по винесенню справедливого вироку та вирішенню долі людини яку притягали до відповідальності на строк 10 років, а розглядав адміністративні справи в кількості 13 –ти. Це порушення «не помітили», й інші 2 судді колегії.

Надавши апеляційному суду доказ зазначених порушень, я наполягав на негайному скасуванню вироку. Але замість цього апеляційний суд декілька разів переносив розгляд апеляції, та призначив з цього приводу перевірку.

На такі дії мною були подані заперечення наступного змісту:

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст