Ця стаття буде корисною для усіх власників чи користувачів землі. Адже сьогодні однією з найпопулярніших послуг є зміна цільового призначення земельної ділянки.
Це особливо актуально для тих землекористувачів, які планують здійснювати будівництво нерухомого майна. Адвокатське бюро надає з цього приводу юридичну консультацію.
Отже, у вас є земельна ділянка. Ви хочете побудувати на ній індивідуальний житловий будинок, або багатоквартирний будинок або інше нерухоме майно. З чого ж починати і куди йти?
Порада одна – проконсультуйтесь з юристом у сфері нерухомості та будівництва. Сфера земельних відносин є досить складною та специфічною. Звичайно, Ви можете спробувати розібратись у всіх цих питаннях самостійно. Але не виключено, що перечитавши сотні статтей в інтернеті та витративши чимало свого часу Ви в кінцевому результаті не отримаєте чіткої відповідь. Адже скільки авторів статей – стільки й думок. Тим більше не факт, що викладені в цих статтях норми законодавства є актуальними та чинними на даний момент. Про це може знати лише практикуючий юрист у цій сфері.
Пропонуємо Вам декілька підказок, з чого потрібно починати:
1. ЗБЕРІТЬ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧІ ДОКУМЕНТИ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ
Такими документами як правило є Державний акт на право приватної власності на земельну ділянку, або ж Договір оренди земельної ділянки. У цих документах як правило вказується цільове призначення землі. Від цього слід і відштовхуватись. Якщо цільове призначення допускає будівництво там відповідних об’єктів нерухомості, можливо зміна цільового призначення для Вас є необов’язковою.
У будь-якому випадку точну відповідь на це можна дати дослідивши вказані документи.
Великою мірою це залежить також і від часу формування земельної ділянки як окремого об’єкта (тобто присвоєння кадастрового номеру) та виготовлення відповідного проекту землеустрою на цю ділянку.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Все права защищены.