Десята частина винесених постанов припадає на Київ – 179 тис. 771 (на суму 134,09 млн грн). Ця сума перевищує розмір усіх кредитів, які столиця планує відповідно до ухваленого бюджету міста видати протягом 2023 року.
Дісталося й пішоходам. Того року поліціянти виписали 85 тис. 214 постанов за «непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини в невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються» та інші порушення.
Це регулюється частиною 1 статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Санкція статті передбачає штраф у 225 грн (15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Загально ж за рік пішоходів оштрафували на понад 21,7 млн грн.
Користуйтеся консультацією: Автоматична фіксація ПДР. Чи правомірно накладати штраф на керівника компанії і як з цим боротись?
Як повідомили в Нацполіції, найбільше постанов, а саме 957 тис. 481, 2022 року були винесені за частиною 1 статті 122 КУпАП, тобто перевищення швидкості, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованому переході тощо.
Штраф за таке правопорушення складає 340 грн (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Порушником швидкісного режиму в Україні вважається водій, який перевищив дозволену швидкість на 23 км/год:
На сьогодні в Україні встановлений такий швидкісний режим:
Водночас у Києві є низка вулиць, якими з 1 квітня до 1 листопада дозволено їхати зі швидкістю 80 км/год:
У зимовий період тут діє стандартне для міста обмеження в 50 км/год.
За перевищення швидкості на понад 50 км/год передбачений штраф – 1700 грн (сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2025 «Протокол». Все права защищены.