Виховання дітей по українські

08.07.2018
Просмотров : 1715

В Україні зростає кількість розлучень. В більшості випадках причиною розірвання сімейно-шлюбних відносин між подружжям є відсутність ефективної комунікації, невміння правильно вирішувати конфліктні ситуації, відсутність знань про психологію взаємовідносин між чоловіком і жінкою, стану щастя, яке приходить після глибокого усвідомлення, що саме від нас залежить наскільки бути щасливими у цьому світі.

Все починається із нерозуміння себе у цьому житті.

Людина постійна знаходилась в пошуках себе, своїх ідеалів, сенсів та інше. Я переконана, що справжній успіх в житті та бізнесі починається з розуміння кожного з нас, як особистості.

Отже, якщо людина добре розуміє себе, вона чітко знає якого супутника життя вона хоче бачити поряд із собою, що важливо робити, щоб сімейні стосунки розвивалися, які інтереси та цінності для неї є важливішими, якими способами та в якому стилі варто виховувати спільних дітей.

Лише людина, яка знайшла себе здатна створити щасливу та гармонійну сім’ю, правильно виховувати своїх дітей.

На жаль, сьогодні в Україні не достатньо доступних для людей сімейних курсів про психологію взаємовідносин, управління сімейними конфліктами, виховання дітей та інше.

Не завжди соціальний працівник при наявності однієї психологічної освіти здатен ефективно вирішити проблему, конфлікт в родині.

Я впевнена, що хорошому матері або батьку не потрібно рішення суду або органу опіки та піклування, щоб виховувати, утримувати своїх дітей.

Істина одна, або дитина тягнеться до своїх батьків, або уникає їх.

Якщо другий із батьків, що проживає окремо від дитини зацікавлений в розвитку дитини та її процесі виховання його дії будуть розумні та останній буде встановлювати позитивні відносини з другим із батьків з яким на підставі рішення суду проживає дитина.

Адекватні та хороші мати або батько завжди будуть сприяти у спілкуванні з дитиною тому, хто проживає від неї окремо, якщо таке спілкування не шкодить його нормальному процесу виховання.

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст