Главная Сервисы для юристов Законы Виборчий кодекс України Стаття 100. Порядок самовисування кандидата на пост Президента України

Стаття 100. Порядок самовисування кандидата на пост Президента України

Предыдущая

100/289

Следующая

1. Громадянин України, який відповідно до статті 75 цього Кодексу може бути обраним Президентом України, особисто подає до Центральної виборчої комісії заяву про самовисування кандидатом на пост Президента України.

{Частина перша статті 100 із змінами, внесеними згідно із Законом № 805-IX від 16.07.2020 }

2. У заяві про самовисування кандидатом на пост Президента України, датованою днем подання документів для реєстрації, повинні міститися:

1) згода на оприлюднення біографічних відомостей та на обробку персональних даних;

2) зобов’язання у разі обрання Президентом України протягом місяця з дня офіційного оприлюднення результатів виборів передати у порядку, встановленому законом, в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права (у разі відсутності таких підприємств чи корпоративних прав - зазначити про їх відсутність);

3) зобов’язання в разі обрання Президентом України протягом місяця з дня офіційного оприлюднення результатів виборів припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції та законів України несумісні із зайняттям поста Президента України (у разі відсутності такої діяльності чи такого мандата - зазначити про їх відсутність).

{Пункт 3 частини другої статті 100 із змінами, внесеними згідно із Законом № 805-IX від 16.07.2020 }

3. До заяви про самовисування додаються документи, передбачені частиною першою статті 103 цього Кодексу.

{Статтю 100 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 805-IX від 16.07.2020 }

Предыдущая

100/289

Следующая

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст