Главная Блог Новости У Пакистані остаточно повернули смертну кару!

У Пакистані остаточно повернули смертну кару!

10.03.2015
Автор:
Просмотров : 2255

Незважаючи на введений у 2008 році мораторій на застосування такого виду покарання як смертної кари влада Ісламської Республіки Пакістан вирішила його поновити і це рішення є остаточним. До нещастя останнім доводом прихильників страти людини був напад талібів на школу Пешаваре, в результаті якого загинуло щонайменше 141 чоловік, переважно діти. Тоді було прийнято рішення позбавляти життя терористів, причетних до здійснення терористичних актів. Тепер смертну кару будуть застосовувати по відношенню до усіх засуджених, в тому числі і тих, які були засудженні багато років тому.

За законом Пакистану смертна кара засудженої людини відбувається через повішення.

За деякими даними у Пакистані до смертної кари засуджено більше ніж 8 000 чоловік і їх кількість постійно зростає. Виконання такої колосальної кількості вироків очевидно повністю змінить відношення сучасного пакистанського суспільства до цінності людського життя і до речі потребує чималої кількості виконавців – катів. Але навряд чи це істотно вплине на рівень злочинності у Пакистані, зокрема зупинить ісламський рух Талібан.

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: На жаль ані науково-технічний прогрес, ані наша освіченість та культурний розвиток не роблять нас гуманнішими та милосердними, а жахливі злочини продовжують приголомшувати суспільство. Людина як і раніше за часів Давнього Риму, а може і за доісторичних часів, керується у своїй поведінці перш за все пристрастями, ідеями, вірою, а потім вже розумом… А суспільство дуже швидко може втратити цивілізаційні досягнення і повернутись до патріархальних поглядів, де діє принципи «око за око» та «кровна помста». І хоча людство перемогло канібалізм, людські жертвоприношення, рабство та теорії божественного виникнення влади королів, нові перемоги ще попереду.

Обговорюйте тему: Смертна кара: аргументи за та проти

Згадайте новину: "Враждебный Запад нас возможно исключит из Советы Европы, зато теперь мы можем казнить людей в России!!!"

Результати опитування: Чи потрібна смертна кара в Україні?".

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст