1. Повноваження офіційного спостерігача починаються з дня його реєстрації Центральною виборчою комісією, окружною комісією з всеукраїнського референдуму в порядку, передбаченому цим Законом, і припиняються із припиненням ініціативи проведення відповідного всеукраїнського референдуму, зупиненням збору підписів та агітації щодо народної ініціативи, а у разі проголошення (призначення) всеукраїнського референдуму - після офіційного оголошення Центральною виборчою комісією результатів всеукраїнського референдуму, припинення процесу всеукраїнського референдуму, крім випадків дострокового припинення його повноважень.
2. Офіційний спостерігач має право у будь-який час звернутися до Центральної виборчої комісії, окружної комісії з всеукраїнського референдуму, яка його зареєструвала, із заявою про складення своїх повноважень. На підставі такої заяви зазначена комісія приймає рішення про скасування реєстрації офіційного спостерігача, копія якого надається суб’єкту подання кандидатури офіційного спостерігача.
3. Суб’єкт подання кандидатури офіційного спостерігача має право відкликати цього офіційного спостерігача, звернувшись до Центральної виборчої комісії, відповідної окружної комісії з всеукраїнського референдуму, яка зареєструвала офіційного спостерігача, з письмовою заявою про припинення повноважень офіційного спостерігача, і подати документи для реєстрації офіційним спостерігачем іншої особи в порядку, встановленому цим Законом.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.