Главная Сервисы для юристов Законы Про географічні зазначення спиртних напоїв Стаття 23. Сертифікація спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням

Стаття 23. Сертифікація спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням

Предыдущая

23/26

Следующая

1. Виробник спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням перед його введенням в обіг зобов’язаний укласти договір з органом сертифікації, акредитованим і внесеним до Реєстру органів сертифікації у сфері географічних зазначень, та пройти сертифікацію виробленого спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням для підтвердження його відповідності специфікації.

2. Протягом 30 днів з дня укладення договору орган сертифікації на основі Типового плану сертифікації спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням розробляє та затверджує контрольний план сертифікації спиртного напою, що передбачає періодичність, тривалість, об’єкти, методи та засоби, що застосовуються у процесі сертифікації.

3. За результатами проведеної сертифікації орган сертифікації ухвалює вмотивоване рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката.

4. На підставі рішення про видачу сертифіката орган сертифікації видає сертифікат, що підтверджує відповідність спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням специфікації. Строк дії сертифіката визначається органом сертифікації.

5. У разі виявлення органом сертифікації невідповідності спиртного напою його специфікації, яка може бути усунута виробником, орган сертифікації встановлює строк, протягом якого виробник зобов’язаний вжити заходів для усунення такої невідповідності.

6. Орган сертифікації має право зупинити дію або скасувати сертифікат.

7. Дія сертифіката зупиняється у разі надходження від центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, повідомлення про порушення виробником спиртних напоїв законодавства у сфері географічних зазначень спиртних напоїв.

8. Якщо виробник усунув порушення, що призвели до зупинення дії сертифіката, орган сертифікації на підставі повідомлення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, про усунення порушень протягом 10 днів з дня отримання повідомлення приймає рішення про поновлення дії сертифіката.

9. Підставою для скасування сертифіката є:

1) неусунення порушень, що призвели до зупинення дії сертифіката, протягом строку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів;

2) звернення виробника спиртних напоїв із заявою про скасування його сертифіката за власним бажанням.

10. Рішення органу сертифікації може бути оскаржено до органу сертифікації, а потім до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. Порядок оскарження рішень органів сертифікації визначається спеціально уповноваженим органом.

11. Оплата послуг з проведення сертифікації спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням здійснюється на договірних засадах.

12. Порядок сертифікації спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням та Типовий план сертифікації спиртного напою із зареєстрованим географічним зазначенням затверджуються спеціально уповноваженим органом.

Предыдущая

23/26

Следующая

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст